Violetta Kamysz-Majewska
 
KLUCZOWY PARTNER ALLIANZ
TU Allianz Życie Polska SA
TUiR Allianz Polska SA
TFI Allianz Polska SA
Region Kluczowi Partnerzy
ul. Przasnyska 7
01-756 Warszawa 
 

tel. +48 604 212 259 

tel. +48 783 783 000 

 

e-mail: Violetta.Majewska@port.allianz.pl

 

 

Niniejszy materiał ma charakter wyłącznie informacyjny, służy przybliżeniu w sposób ogólny charakteru oraz zakresu ww. ubezpieczenia i nie stanowi oferty w rozumieniu art. 66 § 1 Kodeksu cywilnego. Szczegółowy zakres i warunki ww. ubezpieczenia regulują ogólne warunki ubezpieczenia wraz z załącznikami, w których znajdziesz postanowienia dotyczące m.in. składek, zakresu ubezpieczenia, warunków wypłaty i zasad obliczania świadczeń ubezpieczeniowych ograniczeń i wyłączeń odpowiedzialności ( na stronie www.allianz.pl)

 

KONTAKT  >

Kluczowy Partner ALLIANZ

Violetta Kamysz-Majewska

 

 

Czy potrzebne jest ubezpieczenie na narty i snowboard?

Czy potrzebne jest ubezpieczenie na narty i snowboard?

 

Planując wyjazd za granicę należy wziąć pod uwagę ubezpieczenie turystyczne gwarantujące pokrycie kosztów leczenia, koszt helikoptera ratunkowego i ambulansu.

 

W Austrii, Francji, we Włoszech, w Szwajcarii, Czechach czy w Słowacji za koszt akcji ratunkowej płaci poszkodowana osoba. Jeśli zdarzy się tak, że interwencja wymaga wykorzystania helikoptera ratunkowego może wynieść ona nawet kilka lub kilkanaście tysięcy euro.

 

Ważnym parametrem jest również transport medyczny do Polski, ponieważ ubezpieczenie EKUZ go nie pokryje. Air Ambulance do Polski to koszt od 30 do 100 tys. zł w zależności od kraju w Europie.

Karta EKUZ pokrywa jedynie koszt leczenia w placówkach, które mają podpisaną umowę z odpowiednikiem naszego NFZ i robi to na zasadach obowiązujących w danym kraju. W niektórych z nich może to oznaczać konieczność np. „częściowej dopłaty do świadczeń”.

 

Aby mieć udany wyjazd niezbędna jest dobra polisa na narty i snowboard .

Wysoki rachunek to nie najlepsza pamiątka z urlopu.

 

 

Zapraszam do kontaktu :)

Ubezpieczenie Allianz narciarskie turystyczne
09 grudnia 2018